vchilka.in.ua 1

ЗВІТ

депутата Броварської міської ради VI скликання

Зайця Євгена Миколайовича

Згідно із Законом України «Про статус депутатів місцевих рад» та з метою забезпечення представництва та захисту інтересів територіальної громади і виборців м. Бровари у звітному періоді мною проведено прийоми громадян у громадській приймальні на території свого виборчого округу. Всього прийнято на особистому прийомі 72 особи, загалом розглянуто близько 94 питань.

За зверненнями громадян проведено обстеження житлово-побутових умов та складено 48 відповідних депутатських актів з виїздом на місця. Розглядались наступні питання: соціальний захист (субсидії зі сплати комунальних платежів, разова матеріальна допомога у зв'язку з народженням дитини, соціальна та матеріальна допомога), а також тарифи на проїзд у громадському транспорті; про приватизацію земельної ділянки та видачу державних актів на право власності земельної ділянки; про покращення житлових умов; про надання земельних ділянок; передача гуртожитку в комунальну власність міста; щодо опіки; складання характеристик та ін.

У межах своєї компетенції та депутатських повноважень, наданих Законом України «Про статус депутатів місцевих рад», основним завданням у цій діяльності вважаю забезпечення своєчасного, обґрунтованого вирішення звернень та скарг громадян, вивчення їх причин і внесення пропозицій до органів місцевого самоврядування щодо їх усунення, а також допомагаю соціально незахищеним громадянам в оформленні допомоги, вирішенні поточних питань пов’язаних із роботою державних та місцевих служб, комунальних підприємств міста, виконую доручення громадян, роблячи відповідні депутатські запити.

Усі звернення розглянуті з дотриманням вимог законів України «Про статус депутатів місцевих рад», «Про звернення громадян», «Депутатської етики». Прийом громадян у громадській приймальні проводився за графіком та в установлені години.

Брав участь у роботі всіх сесій Броварської міської ради VІ скликання; працюю в постійній депутатській комісії з питань соціально-економічного розвитку, бюджету, фінансів і цін, також беру участь в інших постійно діючих депутатських комісіях; виконую відповідні доручення, покладені на мене.

За звітний період на закріпленому за мною окрузі:

– ведеться ремонт комунікацій у підвальному приміщенні буд. №19 по вул. Гагаріна;

– відремонтовано під’їзди в буд. №19 по вул. Гагаріна;

– встановлено нові ліфти в будинку №29 по вул. Гагаріна;

– благоустрій прибудинкових територій по вул. Гагаріна, буд. №№ 29, 19.

Беру участь у підготовці та проведенні масових заходів, пов’язаних з депутатською діяльністю. Всіма своїми діями сприяю піднесенню авторитету як особисто свого, так і Броварської міської ради в цілому.