vchilka.in.ua 1

Мистецький центр «Шоколадний будинок»

оголошує конкурс на створення логотипу


До участі в конкурсі запрошуються

студенти творчих ВУЗів, художники, дизайнери


Організатор: Мистецький центр «Шоколадний будинок»

Мета конкурсу: створення сучасного графічного знаку ідентифікації Мистецького центру

Терміни проведення конкурсу: з 10 жовтня до 30 листопада 2013 року.

Вибір переможця здійснюватиме професійне журі. Автор роботи, яка здобуде перше місце, отримає грошову винагороду у сумі 1 000 грн. Логотип-переможець може бути використаним в якості офіційного логотипу Мистецького центру «Шоколадний будинок».

Умови конкурсу

1. Логотип повинен мати стійкий стилістичний асоціативний зв`язок із стилістикою будівлі Мистецького центру.

2. Логотип має вміщувати назву «Мистецький центр «Шоколадний будинок».

3. Логотип має передати специфіку діяльності Центру, що проводить оглядові екскурсії будинком, експонує виставки, проводить концерти класичної музики, поетичні вечори.

4. На конкурс приймаються шрифтові композиції, а також комбіновані логотипи, що поєднують назву і знак. В дизайні комбінованого знаку може бути використана стилізована інтерпретація елементу архітектурного оздоблення інтер`єру або екстер`єру будинку.

З історією і діяльністю Центру та його інтер’єрами можна ознайомитися безпосередньо за адресою вул. Шовковична, 17 та на сайті www.shocolad-dim.kiev.ua.


Вимоги щодо оформлення конкурсних робіт

1. Від одного автора приймається один проект логотипу та заповнена заявка з кодовою назвою проекту.

2. Роботи потрібно надіслати водночас в електронному і у роздрукованому (або намальованому від руки) вигляді.

3. Електронний вигляд: формат А-3, tif 300 dpi /eps/ai, , CMYK на адресу: shokologotip@gmail.com. Назва файлу повинна співпадати з кодовою назвою проекту.


4. Роздрукована або намальована вручну робота: у великому конверті має знаходитися робота формату А-3 та менший запечатаний конверт, що містить заявку. На обох конвертах має бути нанесена кодова назва проекту (у лівому нижньому кутку). Приносити або надсилати за адресою 01004, м. Київ, вул. Шовковична, 17, Мистецький центр «Шоколадний будинок».


Критерії оцінки робіт: високий професійний рівень виконання, відповідність стилістики знаку стилістиці та напрямкам діяльності центру, читабельність.

Авторське право: в представлених роботах категорично забороняється використання чужих ідей дизайну, навіть частково. В разі недотримання зазначених умов робота не допускається до участі в конкурсі. Дизайн конкурсних робіт не повинен порушувати права третіх осіб, включаючи авторське право, право на логотипи, товарні знаки, фірмові найменування або інші майнові права на рекламу або приватне життя. До участі приймаються лише роботи з визнаним авторством, тобто в разі виникнення суперечливих питань учасники повинні мати можливість довести своє авторство (надати ескізні розробки).

Роботи не повертаються і не рецензуються.

Надсилаючи заявку та роботу, учасник підтверджує свою згоду на безоплатне відчуження виключного права на надану роботу на користь Організатора у повному обсязі.

Представляючи роботу на конкурс, учасник висловлює згоду з умовами проведення конкурсу і не претендує на конфіденційність наданих матеріалів.

Конкурсні заявки, що надійшли поштою пізніше 30 листопада 2013 року не розглядаються.

ЗАЯВКА

на участь у конкурсі на кращий логотип для Мистецького центру «Шоколадний будинок»

Кодова назва проекту__________________________________________________________________


ПІБ (повністю)_______________________________________________________________________

1. Рік народження_____________________________________________________________________


2. Фах, місце навчання (для учнів та студентів) ___________________________________________

3. Короткий опис логотипу (ідея, деталі) _______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________


4. Контактний телефон,  e-mail _________________________________________


Про час проведення виставки логотипів буде повідомлено окремо

Дивіться інформацію на сайті www.shocolad-dim.kiev.ua.


Телефон для довідок: 253-05-21, (068)126-28-34,

вівторок з 14:00 до 18:30, п’ятниця, субота з 10.00 до 18.30,

e-mail: shokologotip@gmail.com, Світлана