vchilka.in.ua 1
Моніторинг подій на 15 квітня 2011 р.

Україна

СМИ: Сегодня могут закрыть "Kyiv Post"

Издание "Kyiv Post" в пятницу могут закрыть, написал ранее источник "Украинской правды".

http://www.segodnya.ua/news/14242108.htmlУ Премьера Крыма две квартиры и миллион на счету

Председатель Совета министров Крыма Василий Джарты задекларировал 150 тыс. 525,20 грн. дохода в 2010 году.

http://for-ua.com/politics/2011/04/15/093109.html
Мир

На чешской АЭС произошла авария

Аварія на атомній електростанції у Чехії. Інженери зупинили один із чотирьох енергоблоків на АЕС у Дукованах, на півдні країни.

http://podrobnosti.ua/podrobnosti/2011/04/15/764311.htmlБіля "Фукусіми-1" почали скидати мішки з речовинами, що вбирають радіацію

Компанія-оператор аварійної японської АЕС "Фукусіма-1" TEPCO в п'ятницю, 15 квітня, почала скидати в море в районі станції мішки з цеолітами, здатними вбирати радіоактивні речовини.

http://tsn.ua/svit/bilya-fukusimi-1-pochali-skidati-mishki-z-rechovinami-scho-vbirayut-radiaciyu.htmlЦунами в Японии побило все рекорды – высота волны достигала 39 метров. Видео

Во время стихийного бедствия 11 марта на северо-восточное побережье Японии обрушилось самое мощное цунами за всю историю наблюдений, выяснили ученые Токийского океанографического университета.

http://obozrevatel.com/abroad/tsunami-v-yaponii-pobilo-vse-rekordyi-vyisota-volnyi-dostigala-39-metrov.-video.htm
Президент Украины

Голова Черкаської ОДА: Завдяки підтримці Президента буде відкрито Черкаську обласну дитячу лікарню

Президент України Віктор Янукович провів зустріч із головою Черкаської обласної державної адміністрації Сергієм Тулубом.

http://www.president.gov.ua/news/19809.html
Партия Регионов

Борис Колесников: Сократить дорогу между Москвой и Киевом до четырех часов – это вопрос не только комфорта для пассажиров, но и имиджа обоих государств 

Министерство инфраструктуры Украины и Министерство транспорта РФ работают над внедрением высокоскоростного движения, которое позволит преодолеть расстояние между столицами Украины и России за 4-4,5 часа. 

http://www.partyofregions.org.ua/pr-east-west/4da70ae05045d/
БЮТ

Переслідування опозиції з боку ГПУ набувають дегенеративних форм

Працівники центральної приймальні партії «Батьківщина» отримали виклик від прокуратури Печерського району Києва з погрозою бути «доставленими примусово органами міліції».

http://www.byut.com.ua/news/5700.html
Фронт Змін

Завтра в Донецьку збираються закрити школу попри протест прокуратури – «Фронт Змін»

Прокуратура опротестувала як незаконне рішення відділу освіти Петровського району Донецька, яким не було заплановано набір учнів до перших та десятих класів школи №111 в Донецьку. 

http://frontzmin.org/ua/media/news/none/3137-zavtra-v-donetsku-zbirajutsja-zakriti-shkolu-popri-protest-prokuraturi-front-zmin.html
Сильна Україна

Інформація на сайті не оновлювалась