vchilka.in.ua 1

СПИСОК

призерів Міжнародних, Всеукраїнських та обласних виставках – конкурсах та змагань,

вихованців гуртків Баришівського центру позашкільної роботи «Мрія»

2012 – 2013 н.р.



Прізвище та ім’я учня (учениці)

Гурток, творче об’єднання

Клас

Назва конкурсу, зайняте місце

Керівник гуртка

Художньо - естетичний, науково – технічний та соціально – реабілітаційний напрями

Обласний рівень

1.

Онопрієнко Даша

Народний театр – студія «Пілігрими»

6 кл.

Обласний конкурс читців «Шевченківська весна», дипломант

Масюк Наталія Миколаївна

2.

Конограй Ірина

Народний театр – студія «Пілігрими»

6 кл.

Обласний конкурс читців «Шевченківська весна», дипломант

Масюк Наталія Миколаївна

3.

Народний театр – студія «Пілігрими»

5-11 кл.


Обласний огляд – конкурс «Театральна палітра Київщини», І місце

Масюк Наталія Миколаївна

Всеукраїнський рівень

4.

Зразковий ансамбль сучасного танцю «Карнавал»

9 -8 кл.

Фестиваль «Різдвяний Київ», І місце, кубок фестивалю

Козачок Людмила Володимирівна

5.

Макарова Вікторія

Зразковий ансамбль спортивного бального танцю «Мрія»

11 кл.

Фестиваль – конкурс «Київ Best», ІІІ місце

Пріхнич Лариса Іванівна


6.

Забережний Руслан

Зразковий ансамбль спортивного бального танцю «Мрія»

11 кл.

Фестиваль – конкурс «Київ Best», ІІІ місце

Пріхнич Лариса Іванівна


7.

Гураль Лідія

Гурток «Образотворче мистецтво»

6 кл.

VI Всеукраїнська виставка – фестиваль «Обдаровані діти України», диплом лауреата

Горобей Людмила Володимирівна

8.

Новосьол Анастасія

Творче об’єднання «Берегиня»

10 кл.


VI Всеукраїнська виставка – фестиваль «Обдаровані діти України», диплом лауреата

Нестеренко Тетяна Яківна

9.

Щипанова Ірина

Творче об’єднання «Берегиня»

6 кл.

VI Всеукраїнська виставка – фестиваль «Обдаровані діти України», диплом лауреата

Нестеренко Тетяна Яківна

10.

Баришівський

ЦПР «Мрія»

-

VI Всеукраїнська виставка – фестиваль «Обдаровані діти України», диплом лауреата

Головерда Сергій Анатолійович

Міжнародний рівень

11.

Провотар Ярослава

Зразковий ансамбль сучасного танцю «Карнавал»

11 кл.

Фестиваль – конкурс «Весняні ластівки – 2013», ІІ місце

Козачок Людмила Володимирівна

12.

Бутовська Дарина Зразковий ансамбль сучасного танцю «Карнавал»

8 кл.

Фестиваль – конкурс «Весняні ластівки – 2013», ІІ місце

Козачок Людмила Володимирівна

13.

Казіміров Ілля

Зразковий ансамбль сучасного танцю «Карнавал»


10 кл.

Фестиваль – конкурс «Весняні ластівки – 2013», ІІ місце

Козачок Людмила Володимирівна

14.

Зразковий ансамбль сучасного танцю «Карнавал»

8-9 кл.

Фестиваль – конкурс «Весняні ластівки – 2013», ІІ місце

Козачок Людмила Володимирівна

15.

Зразковий ансамбль сучасного танцю «Карнавал»

8-9 кл.

Фестиваль мистецтв «Арт – Весна», І місце

Козачок Людмила Володимирівна

16.

Зразковий ансамбль спортивного бального танцю «Мрія»

9-11 кл.

Фестиваль мистецтв «Арт – Весна», ІІ місце

Пріхнич Лариса Іванівна