vchilka.in.ua 1

«Права дитини»

Тема: Право дитини на проживання з сім’єю.

Мета: Виховати в дітей любов і повагу до своєї сім’ї, її членів. Довести до свідомості дітей про те, щоб вони росли добрими,чуйними, приносили радість своїм батькам

Обладнання: картини

Хід уроку:


  1. Вступна частина.

Ми працюємо над темою «Моя родина і я»

Для кожного з Вас найдорожчі люди, це Ваші рідні.

Вдома Вам має бути цікаво.

В кожній сім’ї відзначаються якісь свята, недільні обіди, дні народження, гуртові мандрівки.

Це гуртує сім’ю.

Розповідь дітей про заходи в родині.

  1. Основна частина.

а) Показати ілюстрацію і розповісти про виховання дітей.

Звернути увагу на працелюбність дітей

б) Хто для Вас найдорожчий.

в) читання оповідання «Багатій і бідняк»

Дитина повина зростати в сім’ї .

Перше виховання отримувати в сім’ї

Гни дерево, поки молоде, учи дітей поки малі

Не вчи дитину штурханцями, а хорошими слівцями.

Всі ви діти повині бути добрими, вихованими.

Дивись не забуть, людиною буть.

Найголовніше право дитини перебувати всім’ї з батьками.

Перерахувати права.

Батьки нас виховують, доглядають.

Ніхто не може розлучати дитину з батьками.

Обов’язк дітей

  1. Бути вдячними батькам за турботу.

  2. Бути люблячими сином, донькою.

  3. Бути слухняними і турботливими.

  4. Чесно і добросовісно виконувати свої обов’язки.

  5. Добре вчитись, бути дисциплінованими.

Підсумок заняття

Що Ви зрозуміли на сьогоднішньому уроці?


Якими ви хочете бути?


«математика»

Таблиця додавання та віднімання на «1»


Тема: Складання таблиць додавання і віднімання числа «1» Обчислення виду х+1+1; х-1-1

Мета: формувати навички додавання і віднімання числа «1»

Учити обчислювати виразина додавання і віднімання двох одиниць, розвивати логічне мислення, виховувати самостійність.

Обладнання: Предметні картки, таблиці.

Хід уроку.

І. Вступна частина

1. Правила сидіння

2.Яка пора року? Дні тижня.

3. Рахунок від 1 до 10.

4. назвати склад окремих чисел.

5. Математичний диктант.

Записати сусідів числа 7

Записати наступне за число 3

Записати число більше 4, але менше 6


  1. Гра «Буть уважний»

Скільки сонечок у небі?

Скільки вушок укотів?

Скільки лапок у зайців?

Скільки пальців на руці?

Скільки пальців на нозі?


ІІ. Основна частина

  1. До одної палички додати одну ітд. Потім віднімати

  2. Прочитати віршик (с.100)

  3. Робота з підручником

  4. Зробити висновок

  5. Усно таблиця1 (с. 63)

  6. Друкована основа (завдання)

  7. Усно скласти задачу

  8. Друкована основа (завдання)

  9. Віршовані задачки

  10. Повторити про відрізок

ІІІ. Підсумок уроку

Що сьогодні вивчили?