vchilka.in.ua 1

Щоб досягти мети, потрібно, насамперед, іти


 Ми, учні (студенти) випускного класу (групи),

бажаємо вступати до вищих навчальних закладів України і

зареєструвалися для участі у зовнішньому оцінюванні та отримали Сертифікат 2013 року


Знаємо, що про час та місце проведення зовнішнього незалежного оцінювання ми дізнаємося із запрошення-перепустки, надісланої нам на адресу, вказану під час реєстрації. Запрошення-перепустку можна також роздрукувати з інформаційної сторінки, створеної для кожного з нас та розміщеної на сайтах Українського центру (http://testportal.gov.ua) та Київського регіонального центру оцінювання якості освіти (http://kievtest.org.ua)


Знаємо, що на пункт тестування ми повинні з’явитися, маючи при собі:


  • Сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання 2013 р.;

  • паспорт або інший документ, серія та номер якого зазначені в Сертифікаті 2013 р.;

  • запрошення-перепустку для участі в зовнішньому оцінюванні.

Знаємо, що у разі непред’явлення зазначених вище документів або пред’явлення їх копій абітурієнт не допускається до пункту тестування.


Знаємо, що, перебуваючи у пункті тестування, ми зобов’язані:

  • не користуватися будь-якими засобами зв’язку, пристроями зчитування, обробки, збереження та відтворення інформації;
  • протягом часу, відведеного на складання тесту, не мати при собі будь-яких засобів зв'язку, пристроїв зчитування, обробки, збереження та відтворення інформації, друкованих і рукописних матеріалів, що не передбачені процедурою тестування.Знаємо, що до виходу з пункту тестування повинні надати уповноваженій особі Українського центру оцінювання якості освіти Сертифікат для проставлення відмітки про складання тесту з відповідного предмета.

Знаємо, що порушення нами процедури проходження зовнішнього оцінювання призведе до позбавлення права продовжувати роботу над тестом та анулювання результату зовнішнього оцінювання з певного предмета.

Знаємо, що маємо право до виходу з пункту тестування подати уповноваженій особі Українського центру оцінювання якості освіти апеляційну заяву щодо порушень процедури проведення зовнішнього оцінювання, якщо в аудиторії чи інших приміщеннях пункту тестування порушено порядок проведення зовнішнього оцінювання.

Знаємо, що у разі виникнення сумнівів стосовно об'єктивності оцінювання тестової роботи ми маємо право протягом трьох днів із моменту офіційного оголошення результатів подати апеляційну заяву на адресу Українського центру оцінювання якості освіти щодо результатів зовнішнього оцінювання.

Знаємо, що у визначений день результат зовнішнього незалежного оцінювання буде розміщено на інформаційній сторінці. Після оголошення результатів з усіх предметів можна буде роздрукувати Інформаційну картку та долучити її до Сертифіката.

 Нам відомі телефонні номери КРЦОЯО (044) 360 70 04, (044) 361 42 17, за якими можемо отримати додаткову інформацію про зовнішнє незалежне оцінювання.


 Наші підписи під цим текстом ні до чого нас не зобов’язують, а тільки свідчать про обізнаність з наведеною інформацією.

СПИСОК учнів _________________________________класу (групи)

___________________________________________________________________________

(назва навчального закладу)

________________________району/міста ____________________________області

Прізвище, ім'я учня

Підпис

12345678

9
1011121314151617181920212223

242526272829303132333435


Класний керівник (куратор групи) ___________

Директор НЗ ________________________________

(підпис, ініціали, прізвище)