vchilka.in.ua 1 2 ... 7 8


№ 7 (150), ЛИПЕНЬ 2010р.
ПРЕЗЕНТАЦІЯ

НОВІ ЧЛЕНИ СПІЛКИ
1832

Фізична особа-підприємець Романюк Петро Олександрович (м. Київ).

Перукарські послуги.

1833

Фізична особа-підприємець Янович Ірина Володимирівна (м. Київ).

Ремонт та пошиття одягу.

1834

Фізична особа-підприємець Кузьменко Ігор Валерійович (м. Алчевськ, Луганська область).

Управління підприємством, дослідження кон’юктури ринку та виявлення суспільної думки, консультування з питань комерційної діяльності.

1835

Фізична особа-підприємець Завойко Дмитро Іванович (м. Луганськ).

Нотаріальні та інші юридичні послуги.
Шановні колеги!

Спілка підприємців малих, середніх і приватизованих підприємств України має можливість видавати підприємцям, власникам підприємств та керівникам підприємств-членам Спілки іменні посвідчення члена Спілки. Для отримання посвідчення необхідно подати до виконавчої дирекції Спілки заяву та 1 фотокартку.


Пропонуємо також членам Спілки розмістити свою рекламу, інформацію про підприємство в Інформаційному бюлетені чи на нашому веб-сайті www.theunion.com.ua .

Тел. для довідок: (44) 486-38-82,

E-mail:
office@smpu.kiev.ua


 • СПІЛКА


  ТА ОРГАНИ

  ДЕРЖАВНОЇ

  ВЛАДИ


  ПРОТЯГОМ ДРУГОЇ ПОЛОВИНИ червня 2010р. – ПЕРШОЇ ПОЛОВИНИ ЛИПНЯ 2010Р. СПІЛКОЮ ТА ЗА БЕЗПОСЕРЕДНЬОЮ УЧАСТЮ ЇЇ ПРЕДСТАВНИКІВ ПРОВЕДЕНО ЗАХОДИ, СПРЯМОВАНІ НА ВИРІШЕННЯ ПИТАНЬ, ПОВ’ЯЗАНИХ З ПІДТРИМКОЮ І РОЗВИТКОМ МАЛОГО ПІДПРИЄМНИЦТВА В УКРАЇНІ:
  16 червня 2010р. (Верховна Рада України) – засідання Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та праці. В засіданні Комітету взяв участь і виступив при обговоренні питань порядку денного в.о. президента Спілки В.М.Биковець.
 • 21 червня 2010р. – засідання групи повноважних представників Сторони власників, які об’єдналися для ведення переговорів щодо укладення Генеральної угоди між Кабінетом Міністрів України, спільним представницьким органом сторони роботодавців на національному рівні та всеукраїнськими профспілками і профоб’єднаннями на новий строк і здійснення контролю за її виконанням. На засіданні обговорено питання щодо тексту окремих розділів Генеральної угоди на новий строк. В засіданні взяв участь і виступив при обговоренні питань порядку денного в.о. президента Спілки В.М.Биковець. • 21 червня 2010р. – засідання спільної робочої комісії повноважних представників Сторін власників і профспілок для ведення колективних переговорів з підготовки проекту Генеральної угоди на новий строк. На засіданні обговорено питання щодо тексту окремих розділів Генеральної угоди на новий строк. В засіданні взяв участь і виступив при обговоренні питань порядку денного в.о. президента Спілки В.М.Биковець.

 • 22 червня 2010р. (м. Переяслав-Хмельницький, Київська область) – виїзне засідання Українського координаційного комітету сприяння зайнятості населення. На засіданні розглянуто питання:

- про практику роботи Київського обласного центру зайнятості з соціальними партнерами: роботодавцям та профспілками;

- про заходи щодо підготовки та відзначення 20-річчя утворення державної служби зайнятості у 2010 році.

Учасники засідання ознайомились з практикою роботи Переяслав-Хмельницького міськрайонного центру зайнятості.

Інформацію “Про практику роботи Київського обласного центру зайнятості з соціальними партнерами: роботодавцями і профспілками” див. на стор.16-22.

В засіданні Комітету взяв участь і виступив при обговоренні питань порядку денного Голова Комітету, в.о. президента Спілки В.М.Биковець.


 • 24 червня 2010р. (Верховна Рада України) – слухання в Комітеті з питань промислової і регуляторної політики та підприємництва на тему: “Економічні реформи: реальність та очікування українського бізнесу”. В слуханнях взяли участь члени Ради Спілки: президент Спілки перукарів України О.С.Антонюк, президент Асоціації роботодавців Львівської області З.М.Бермес, голова Луганського регіонального відділення Спілки В.І.Богаченко, Голова Федерації профспілок працівників кооперації та інших форм підприємництва України Н.Д.Кожевіна, директор Центру правової допомоги Спілки Д.Б.Юровський.
 • 06 – 08 липня 2010р. (м. Берлін, Німеччина, Федеральне міністерство економіки і технологій) – Шосте засідання Німецько-української Управлінської ради Програми заходів з перепідготовки управлінських кадрів для сфери підприємництва. Під час засідання заслухано і обговорено:

- звіт InWent gGmbH про перепідготовку управлінських кадрів для сфери підприємництва України за 2009 – 2010рр. (див.стор.23-35);


- звіт про реалізацію Програми заходів з перепідготовки управлінських кадрів для сфери підприємництва “Українська ініціатива” у 2009 році (див.стор.36-53).

В засіданні ради взяв участь і виступив при обговорені питань порядку денного в.о. президента Спілки В.М.Биковець.


 • 13 липня 2010р. – пленарне засідання Національної тристоронньої соціально-економічної ради при Президентові України. На засіданні розглянуто питання:

- про реформування податкової системи України;

- про захист внутрішнього ринку та забезпечення конкурентоспроможності вітчизняних товаровиробників;

- розгляд пропозицій Федерації профспілок України Президентові України щодо розвитку соціального діалогу, першочергових кроків у соціально-трудовій сфері та Національної профспілкової доповіді “Праця в Україні: необхідність якісних змін для суспільної ефективності та гідного життя”;

- про співробітництво між Національною радою та Європейським соціально-економічним комітетом.

В засіданні ради взяли участь: в.о. президента Спілки В.М.Биковець, члени Ради Спілки: президент Асоціації пекарів та кондитерів України Н.П. Погосян, голова Спілки підприємців Вінницької області, директор ТОВ “Фірма “Радіо” О.В. Трачук.


 • 14 липня 2010р. (Міністерство праці та соціальної політики України) – позачергове засідання правління Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття. На засіданні розглянуто питання:

- про внесення змін до Порядку використання коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття та здійснення контролю під час організації оплачуваних громадських робіт для безробітних.

В засіданні правління взяли участь в.о. президента Спілки В.М.Биковець, член Ради Спілки, голова Ліги роботодавців м. Чернігова С.М.Аверченко. • 15 липня 2010р. (Державний комітет України з питань регуляторної політики та підприємництва) – засідання експертно-апеляційної ради при Державному комітеті України з питань регуляторної політики та підприємництва. На засіданні розглянуто скарги (23) суб’єктів підприємницької діяльності на дії органів ліцензування в частині анулювання ліцензій на право провадження окремих видів господарської діяльності: Міністерства охорони здоров’я України (2), Головавтотрансінспекції Міністерства транспорту і зв’язку України (3), Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України (1), Міністерства внутрішніх справ України (3), Державної інспекції з контролю якості лікарських засобів (8), Державного департаменту з питань банкрутства Міністерства економіки України (4), Міністерства фінансів України (2). За результатами розгляду скарг експертно-апеляційна рада прийняла відповідні рішення. В засіданні взяв участь і виступив при обговоренні питань порядку денного в.о. президента Спілки В.М.Биковець.Шановні колеги!

Якщо Вас цікавить більш детальна інформація щодо проведених заходів чи інформаційні матеріали з зазначених питань, Ви можете ознайомитись з ними в виконавчій дирекції Спілки. Довідки за тел. (44) 486-38-82.


 • ЩО

  ЗРОБЛЕНО?

  В ДРУГІЙ ПОЛОВИНІ ЧЕРВНЯ 2010р. – ПЕРШІЙ ПОЛОВИНІ ЛИПНЯ 2010р. СПІЛКОЮ, ВИКОНАВЧОЮ ДИРЕКЦІЄЮ СПІЛКИ ТА ЗА УЧАСТЮ ЇЇ ПРЕДСТАВНИКІВ ПРОВЕДЕНО:следующая страница >>