vchilka.in.ua 1

Будапешт – Верона - Венеція – Любляна – Естергом – Сентендре - Егер

1-ий день – ранковий виїзд зі Львова. Переїзд до Будапешту, Угорщина (650 км)

Приїзд до Будапешту. Оглядова автобусно-пішохідна екскурсія по місту. Старовинна Буда та елегантний Пешт, злиті у двомільйонний мегаполіс. Їх розділяє величний Дунай. Головна площа столиці – площа Героїв, казковий замок Вайдахуняд, найкрасивіший у світі Парламент, унікальний готичний собор Богородиці (Св.Матяша), тераси Рибацького бастіону та Королівський палац. Поєднання природи та архітектури – це Будапешт! Переїзд до транзитного готелю. Ночівля.
2 день -
Cніданок. Виїзд з готелю. Переїзд у Верону, Італія (640 км). Приїзд у Верону. Оглядова пішохідна екскурсія по місту. Місто Ромео і Джульєти, місто закоханих, оспіване Петраркою, Шекспіром, Гете, Байроном. Це одне з найвідоміших і прекрасніших міст Італії, з безліччю пам'ятників світового значення. Верона – це місто-перлина, що приховує за своїми витонченими фасадами багатовікову і славну історію. Вільний час. Переїзд та поселення у готель. Ночівля.
3 день - Сніданок. Виїзд з готелю. Пішохідна екскурсія по Венеції. 118 островів, 160 каналів, 400 мостів… Краще за все гуляти по Венеції пішки, переходячи через мости, рухаючись по «фондамента» – венеціанських набережних, вузьких тротуарах, що йдуть уздовж каналів, гуляти по «каллі» – вузьких вуличках, що виходять на площі, прикрашені прекрасними церквами і елегантними палацами. Знаменита площа Сан Марко та палац Дожів, Кампанілла та міст Ріальто, гондоли та карнавальні маски. Вільний час.

Переїзд до Любляни, Словенія (250 км). Оглядова пішохідна екскурсія по місту. Любляна з притаманним їй слов'янським колоритом захоплює своєю органічністю, стрункістю та витонченістю. Дух нового часу освіжив вулиці історичного центру, аж ніяк не зіпсувавши їх. Серед сліпучого блиску сучасних споруд  древні стіни старих міщанських будинків та палаців залишаються недоторканими. На високому пагорбі гордо підноситься Люблінський замок, навколо якого звивається кришталева річка. Вражають своєю величчю замки Фужіне, Раковнік, а також Тівольський та Монетний замки. Береги міста поєднані трьома мостами, вхід на які стережуть статуї могутніх драконів. Вільний час.


Переїзд до Угорщини. Поселення у готель. Ночівля.
4 день – сніданок. Виїзд з готелю. Екскурсія у Закрут Дунаю: Естергом – Сентендре. Звивисті вулички, вежі семи храмів, пара дюжин музеїв та вуличні вернісажі роблять це найближче до столиці місто справжнім туристичним центром закруту Дунаю.
Численні музеї представляють повну палітру угорського мистецтва різного часу – живопис, скульптуру, кераміку, і, неодмінно – музей марципанів і шоколаду, аналогів якому немає в світі. Тут є все: колекція квітів та кактусів, Майкл Джексон у повний зріст та знаменитий угорський Парламент. Переїзд в Егер. Зупинка у Долині Красунь біля м. Егер. Всіх запрошуємо на дегустацію знаменитих сортів вин з відомим угорським гуляшем. Егерський виноробний регіон - батьківщина вогняних червоних і ніжних білих вин. Найвідоміше з них - "Бичача кров", а найприємніше - "Егерська дівчина". П
ереїзд до Львова.
5 день приїзд до Львова.

ВАРТІСТЬ 220 €

У вартість входить:


  • проживання в готелі*** 3 НОЧІ

  • харчування вказане в програмі (3 СНІДАНКИ )

  • проїзд автобусом + екскурсійне обслуговування по маршруту подорожі

  • медичне страхування

  • відкриття віз

  • У ВАРТОСТІ ДЕГУСТАЦІЯ В ЕГЕРІ та навушники на екскурсії у Венеції!!!

  • супровід керівника по усьому маршруту

Додатково оплачується:

  • консульський збір 35 ЕВРО + 12 ГРН (крім осіб неповнолітніх та студентів денного відділення до 21 року)

  • вхідні квитки
  • проїзд у громадському транспорті