vchilka.in.ua 1

Вправи для схуднення стегон


Займіть горизонтальне положення, руки покладіть на сідниці. Слідкуйте, щоб ноги були прямими. Підніміть їх вгору і в такому положенні зводитьте і розводитьте їх 10 разів (м'язи повинні бути напруженими).

Станьте на коліна, зведіть руки і випряміть стопи. Одночасно опустіться на підлогу праворуч біля стоп і нахиліть корпус вліво. Руки під час виконання даної вправи повинні бути прямими і витягнутими перед собою. Потім поверніться у вихідне положення, зробивши ривок. Ця фізична вправа виконується по 10 разів на кожну сторону.

Наступна вправа допоможе вам позбутися целюліту на стегнах. Станьте так, щоб ноги були ширше плечей і виверніть носочки на зовні. Тримаючи прямо руки, необхідно повільно присідати, напружуючи м'язи стегон і сідниць. Присівши, затримайтеся на деякий час, і зробивши зусилля станьте. Так треба повторити 10 разів, виконавши по 3 підходи.

Лягайте на правий бік, зіпріться на руку зігнуту в лікті і зігніть верхню ногу в коліні. Перенесіть вперед ногу. При цьому, як можна вище піднімайте і опускайте нижню ногу. На кожен бік необхідно проробити вісім підходів по два підйоми. Ця вправа просто незамінна для тренувань внутрішньої частини стегна, тому виконувати її треба якомога частіше.

Для того щоб зменшити ширену стегон, треба стати на ліве коліно і спертися на прямі руки. Після цього необхідно відвести вправо і назад праву ногу, випрямити її і торкнутися підлоги витягнутим носочком. Також можна підняти ногу і проробити кругові рухи вгору і вліво, а потім - вниз і вправо. Так необхідно зробити 10 разів без зупинок. Пам'ятайте, що ногу не можна згинати в коліні і також не можна прогинати поперек. Всі вправу треба повторити і для лівої ноги.

Найефективніші вправи для зменшення об'єму стегон виконуються лежачи. Для цього ви повинні повністю розслабити всю верхню частину вашого тулуба і лежати, при цьому, на боці. Верхню ж ногу треба зігнути і покласти на нижню.

Трохи зігніть в колінах ноги, поставте їх на ширину плечей, а руки відведіть назад. Після цього зігніть їх у ліктях, прогніть вперед таз і спробуйте підвестися на шкарпетках. У такому положенні необхідно завмерти на кілька секунд. Дану вправу треба повторити вісім разів.

http://vk.com/dietasportlife