vchilka.in.ua 1

гр. Дідух Ігор Іванович


Кіцманський район

Чернівецька область

смт. Неполоківці

вул. Садова, 8

м.т. +38(066)0799704

7igor0@ukr.net

Сайт
:

http://molotpravdu.ucoz.org/

В контакті Спільнота: http://vk.com/molotpravdu

Резюме


Народивсь
12 06 1985 р-н.

Сімейний статусНе одружений станом на 2012 р.

Освіта
– вища інженер землевпорядник, спеціаліст з оцінки нерухомого майна та землі (спеціалізація). Закінчив Чернівецький національний університет ім. Юрія Федьковича, біологічний факультет, кафедра ґрунтознавства та кадастру. Також навчавсь в духовній семінарії м Києва, на курсі апологетики та духовного наставництва. В 2012 виграв півфінал і фінал конкурсу Ліга інтернів стажування в Верховній Раді та прийняв пропозицію стажуватись в народного депутата України – Колісніченка Вадима Васильовича(Партія Регіонів), відмовившись від стажування в ВРУ. Вчителем в політиці є Генерал - Юрий Викторович Киселёв (Цитата:«принадлежал к высшему командному составу и стоял у истоков создания Службы Безопасности ОАО "РЖД". 4 ордена и 18 медалей. Из них ордена и 6 медалей боевые»). Учителем в земельній сфері є Третяк Микола Антонович, теперішній керівник ДЗК м Чернівці. Відмічений як людина холодіюча високими професійними навиками в різних галузях права, менеджменту, управління, аналітики, політиками та керівниками Росії та України. Високий IQ згідно з тестами та позитивним психологічним портретом.

Практичні навики – аналітик, менеджер, керівник і замісник керівники в державній службі і в громадській діяльності, знаходжу розуміння в колективі, хороший адміністратор, самовідданий в роботі, та виконую поставлені цілі та завдання. Дипломат за своєю суттю, стійкі моральні і духовні засади особисті. Чітко виконую вказівки керівника чи розпорядження, незважаючи на перешкоди. Досвід керівника отримав в виборчих роботах, інколи заміщаючи керівника штабів районного і обласного значення ще в 2002 -2004 рр. Також хороші навички роботи з комп’ютером. – професійного користувача. Навіки піар менеджера. Навики адміністратора в інтернет проектах, та благодійних проектах.


Соціально корисні заняття – посередник в вирішені конфліктних ситуацій, посередник в благодійній діяльності, та помічник багатьох депутатів місцевих рад Чернівецької області. Запрошений письмово нардепом Колесниковим Вадимом на Стажування в ВРУ, в приймальні в м. Києві. Вигравав багато численні громадські конкурси. Співпрацював в ролі аналітика чи громадського консультанта з багатьма народними депутатами – на публічних засадах. Досвід роботи:


  1. Офіс – менеджер – 2005 р.

  2. Інженер – землевпорядник(виробничий відділ) – ДЗК м. Кіцмань – літо 2006 р.

  3. Комірник фірма «Ромстал України» - 2007 рік літо

  4. ДМБК та ЗВ при міській раді м Чернівці – 2007 рік – осінь до лютого 2008 р. (За конкурсним відбором). Спеціаліст помічник районного землевпорядника Першотравневого району.

  5. Управління в Чернівецькій області Державна земельна інспекція – 2008-2009 рр. Головний спеціаліст. На час відпуску керівника відділу – В.О. начальника відділу інспекції в м. Чернівці.(контроль за додержанням земельного законодавства, розслідування в сфері порушень даного законодавства).

  6. Фірма ТЗОВ «Ліга - Прим» - менеджер з інформації – аналітик, тощо.

  7. Інженер КІПІА – Неполоківецький КХП. (ремонт телефонної мережі, адміністратор сеті комп’ютерів, та інші обов’язки).(На заміні – на час от пуску).
  8. Соціальне заняття – міжнародний проект «Справедливі рішення», створено команду юристів і спеціалістів в сфері бізнесу, земельного і іншого права, практичної психології та іншого – всього 34 спеціалісти з різних напрямів. Проект діє в Україні, Росії, за кордоном. Включає – 1400 учасників при відвідуваності від 6о чол. в день до 35 тисяч в день. Надання безкоштовних консультацій(мої соціальні і громадські ініціативи – ради миру дружби і блага і допомоги кожному хто це потребує). Проект співпрацює з багатьма благодійними проектами і громадськими організаціями, більше 100 партнерів.!


Свої дані можу підвередити рекомендаційними листами , які публічно викладені за наступними адресами: http://vk.com/album-40199630_163376082 Пошук роботи: керівні посади-робота с людьми, менеджер, заступник, помічник керівника, радник, аналітик. Начальник відділу. Землевпорядник – польові роботи і роботи з документами. Причина зміни робочих місць – саморозвиток, а також в останні роки – закриття підприємства з якими я співпрацював в земельній сфері, через відсутність замовлень на землевпорядні роботи. На даний час по моїй спеціальності згідно диплома відсутня будь-яка робота в міській раді м Чернівці та взагалі в Чернівецькій області. Нижче подаю рекомендаційні листи.

Дякую за вивчення матеріалів та прийняття об’єктивного рішення.

Пропозиція нардепа щодо стажування в приймальні в м Києві:

__ ______________ 2012 рр. Дідух І І