vchilka.in.ua 1

Додаток 1

до листа
КАЛЕНДАРНИЙ ПЛАН

по проведенню VІІI Всеукраїнської благодійної акції

«Серце до Серця» допомоги дітям з вадами слуху
Січень 2013

09-15.01 - Зустріч обласних представників та представників ОДА в Криніці.

09-14.01 - Виїзд найкращих волонтерів до Кракова на ХХІ фінал Великого Оркестру Святкової Допомоги. Вікова група 16-25 років.

Лютий 2013

19(20).02 – Прес-конференція «План діяльності Фонду на 2013 рік» (м. Київ, прес-центрі «Укрінформ»).

9(10).02 – «Сердечний бал» - офіційний початок акції «Почуй світ!» (м. Київ, колонний зал. Організація в областях України обговорюється).

15.02 - Початок акції, допомоги дітям з вадами слуху. Допомога у реалізації програми Міністерства охорони здоров'я, пов'язаної з комплексним контролем слуху у дітей.

Березень 2013

01-30.03 – Розсилка і реєстрація волонтерів акції 2013 року.

01.05 – Старт акції «Права велосипедиста».

Квітень 2013

01-30.04 – Акція «права велосипедиста».

^ 07.04 – Старт акції «Почуй світ» (у всіх областях України).

07.04 – 28.04 – Концертний тур містами України «Музичний Експрес».

15.04 – Створення великої квіткової клумби у формі серця (м. Київ).

^ 28.04 — Фінал акції «Почуй світ».

Травень 2013

16.05 — Закінчення збору та підрахунок коштів, зібраних під час акції «Почуй світ».

30.05 — Опублікування результатів.

Червень 2013

15.06 —Початок акції “Дністер — сердечна ріка ” наметове містечко. Вікова група 12-25 років.

17-30.06 — Табір здорового відпочинку на березі моря. Вікова група 14-30 років.

Липень 2013

19-21.07 — “WOODSTOCK Україна 2013” – великий дводенний концерт українських та європейських рок-музикантів.

13-20.07 — Яхтинг для регіональних представників — Хорватія (можливі зміни).

Серпень 2013

01-03.08 —“ WOODSTOCK ” у Польщі. Тур по Європі. Вікова група 16-25 років.

17-25.08 — Зустріч на човнах для витривалих - «Сердечні перегони на човнах». Закриття сезону.

Вересень 2013

^ 23.09 – 27.09 – Всеукраїнський тиждень донора, (за участі усіх обласних центрів України). Підсумкова прес-конференція першого та другого етапів Акції.

30.09 — Зустріч обласних представників (підписання договорів про співпрацю на 2014 рік).

Жовтень 2013

^ 14.10 — Прес конференція - Міністерство охорони здоров'я (передача медичного обладнання) та початок акції «Я бачу і мене бачать».

28 .10 — закінчення акції «Я бачу і мене бачать» (прес-конференція про результати).

Листопад 2013

05-16.11 — Передача медичного обладнання та матеріалів для акції «Я бачу і мене бачать» (світловдбиваючі елементи).

19-30.11 — Зустрічі у сільських школах та наклеювання світловідбивачів на портфелі дітям, інструктаж на тему як пересуватись після сутінок.

Грудень 2013

01-19.12 — Акція “Святий Миколай ”.
Додаток 2

до листа

ПОРЯДОК

організації та проведення VІІI Всеукраїнської акції

«Серце до Серця» допомоги дітям з вадами слуху
І Організаційний етап
Утворення Організаційних комітетів

В Автономній Республіці Крим, обласних центрах, в містах Києві і Севастополі, районах, містах утворюються Організаційні комітети з проведення акції «Серце до серця» (далі - Акція) допомоги дітям з вадами слуху, на чолі з Головою (співголовами). Організаційні комітети утворюються, щоб діяти на благо Акції від свого імені, тому повністю відповідають за свої дії. Організаційні комітети організують волонтерів, котрі безпосередньо займатимуться громадською роботою (організація масових заходів, конкурсів, змагань, вікторин, виставок, аукціонів тощо, суспільним збором коштів). До складу Організаційних комітетів входять представники структурних підрозділів освіти і науки, молоді та спорту; охорони здоров’я; культури і туризму; служб у справах дітей Ради міністрів Автономної Республіки Крим, обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій, органів місцевого самоврядування; центрів позашкільної освіти, центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, засобів масової інформації, громадських організацій, регіональних представників Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця» та інших зацікавлених організацій, підприємств та установ. Склад вищезазначених організаційних комітетів затверджується відповідними розпорядчими документами (розпорядження, спільні накази). Оперативне керівництво Акцією здійснює на державному рівні – Всеукраїнський організаційний комітет, на регіональних (обласних) рівнях – місцеві організаційні комітети. Під час проведення акції забезпечується інформаційна підтримка шляхом співпраці із засобами масової інформації.
^ Підбір партнерів та спонсорів

Оскільки, для організації збору та суміжних заходів необхідні кошти, Всеукраїнський благодійний фонд «Серце до серця» проводить активні пошуки спонсорів і партнерів для забезпечення усіх регіонів України поліграфічною продукцією та всім необхідним для проведення Акції. Місцеві організаційні комітети від свого імені також можуть звертатися до спонсорів та партнерів для більш якісної та ефективної організації Акції на місцях, також можуть бути залучені кошти місцевих бюджетів і кошти, що не заборонені чинним законодавством України. Одним з найважливіших етапів є співпраця із засобами масової інформації. Національні та державні телерадіоканали широко висвітлюватимуть діяльність з проведення Акції, транслюватимуть перебіг Акції та суміжних заходів, а також слугуватимуть для оприлюднення результатів збору та подальших закупівель медичного обладнання. Головним банківським партнером є ВАТ «КРЕДОБАНК». Банківські працівники проводитимуть підрахунки, зібраних волонтерами коштів та перераховуватимуть їх на єдиний рахунок Акції. Така прозорість і відкритість сприятиме виникненню більшої довіри у населення.
Інформація

Акція 2013 року проходитиме з 7 по 28 квітня, з фіналом проведення 27-28 квітня.

За декілька тижнів до дня проведення, на загальноукраїнських, регіональних телерадіокомпаніях транслюватиметься рекламний ролик Акції. Головна мета – донести до населення інформацію про суспільний збір коштів та заохочення взяти участь в Акції.

Також інформація про день Акції буде присутня на плакатах Акції та в друкованих виданнях по всій Україні.

У рекламних роликах та на друкованій продукції будуть наявні логотипи спонсорів та партнерів.
ІІ Акція – «Почуй світ!»
Механізм збирання коштів

У визначений термін проведення Акції – з 7 по 28 квітня 2013 року на вулицях сіл, селищ, міст України працюватимуть волонтери. Кожен з них матиме на собі бейдж-ідентифікатор, захищений печаткою Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця»; індивідуальний номер ідентифікатора буде співпадати з таким на скриньці (урна для збору коштів), до якої від перехожих збиратиме гроші даний волонтер. Волонтери матимуть також наклейки-сердечка, які наклеюватимуть усім, хто кидатиме кошти до скриньки, що сприятиме кращій візуалізації кількості небайдужих людей та створюватиме відповідну святкову атмосферу і довіру.

Також акція має відбутися в усіх загальноосвітніх, позашкільних, професійно-технічних, вищих навчальних закладах у період з 7 по 28 квітня 2013 року. В цих закладах повинні бути встановлені скриньки, визначені відповідальні особи за їх зберігання. Акція у навчальних закладах відбуватиметься з широким залученням учнівської та студентської молоді, педагогів, викладачів, батьків тощо та може супроводжуватися проведенням різноманітних масових заходів – концертів, аукціонів, виставок, змагань тощо. Також в ці дні Акція може відбуватися на підприємствах, організаціях та установах різних форм власності.
^ Концерт та інші масові заход

У день фіналу акції – 28 квітня 2013 року в районах, містах областей України, в Автономній Республіці Крим, обласних центрах України, містах Києві та Севастополі мають відбутися святкові концерти за участю дитячих і молодіжних творчих колективів, артисти на них виступатимуть безкоштовно, щоб показати свою підтримку Акції. Концерт – це своєрідна подяка для кожного, хто тим чи іншим чином приєднався до благодійного збору коштів допомоги дітям. Акція 2013 проводиться під гаслом «Почуй світ!», тому крім концерту протягом дня відбуватимуться також інші розважальні заходи, як наприклад аукціони, на котрих можна буде придбати ґаджети Фонду, конкурси, змагання, марафони та паради, що сприятимуть святковій атмосфері проведення Акції.
^ Заохочення діяльності волонтерів Акції

Всеукраїнський благодійний фонд «Серце до серця» за підтримки Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України щорічно з метою заохочення діяльності волонтерів організовує у січні та липні-серпні поїздки найкращих волонтерів та організаторів Акції до країн Європи, зокрема Польщі, Німеччини, Угорщини, Австрії, Чехії, Угорщини, Словаччини.
ІІІ Розрахунок Акції
Підрахунок зібраних коштів

У дні проведення фіналу Акції в кожному обласному центрі, в Автономній Республіці Крим, містах Києві та Севастополі буде спеціально відчинено відділення банку, до якого волонтери приноситимуть заповнені коштами скриньки.

Це виглядатиме таким чином. Принісши скриньку, волонтер даватиме її на огляд (перевірка цілісності скриньки) спеціальній комісії, котра буде представлена членами регіонального Організаційного комітету, банківськими працівниками. Після цього, в присутності даного волонтера, працівник банку відкриє скриньку, перерахує наявні в ній кошти і впише зібрану суму грошей в спеціально відведену графу на картці іменованій “Звіт” з індивідуальним порядковим номером, ідентичним надрукованому на картці іменованій “Ідентифікатор” та на скриньці. Під записом зібраної суми грошей підписуватиметься працівник банку та волонтер.

Проведення акції у навчальних закладах (школи, вузи, позашкільні заклади), на підприємствах і установах має закінчитися 26 квітня 2013 року. Всі кошти мають бути перераховані на єдиний рахунок акції через відділення ВАТ “Кредобанк” або іншого банку.

Фінал акції відбуватиметься 28 квітня 2013 року у всіх районах і містах України, під час якого численні волонтери збиратимуть на вулицях України кошти. До кінця 28 квітня 2013 року всі кошти мають бути перераховані на єдиний рахунок Акції. Через інші банки – не пізніше 18:00 год. 29 квітня (понеділок) 2013 року.

Усі зібрані в дні Акції кошти будуть перераховані на єдиний банківський рахунок акції у ВАТ «Кредобанк» і загальну суму буде оприлюднено у ЗМІ.
^ Контроль зібраних коштів

Контроль над зібраними коштами здійснюватиметься скликаною Наглядовою Радою, а також відповідними органами державної влади. Певний контроль також може здійснювати кожен бажаючий. На інтернет-сторінці Фонду (www.sercedoserca.com.ua) буде поданий список найкращих волонтерів по номерах, напроти котрих будуть відповідні, зібрані ними, суми. Тобто, волонтери і їхні знайомі матимуть змогу безпосередньо перевірити правильність звіту Фонду. Також буде подана загальна сума і роз’яснення як вона витрачається для закупівлі спеціального медобладнання.
^ IV Медичне обладнання – дитячим лікувальним закладам

Закупівля медичного обладнання

Закупівля медичного обладнання здійснюватиметься за принципом співвідношення ціна/якість. Лікарська Рада Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця», до складу якої входитимуть провідні спеціалісти в галузі отоларингології, оберуть найкращі пропозиції щодо закупівлі медичного обладнання та слухових апаратів (кожна одиниця купуватиметься разом з пакетом послуг даної фірми, таких як навчання персоналу роботі на даному обладнанні, встановлення, технічне обслуговування тощо і, якщо це потрібно, з розхідними матеріалами на рік).
^ Передача медичного обладнання

Медичне обладнання передаватиметься у дитячі лікарні в областях України у порядку, визначеному Лікарською Радою.
Контроль за медичним обладнанням

За обладнанням, придбаним Всеукраїнським благодійним фондом «Серце до серця», здійснюватиметься різновекторний контроль з боку Фонду, Наглядової Ради та нерегламентований безпосередній контроль громадян, діти яких обслуговуватимуться на означеному медичному обладнанні обов’язково БЕЗКОШТОВНО! В цьому допомагатиме офіційна інтернет-сторінка Фонду (www.sercedoserca.com.ua), де в реєстрі можна буде знайти вичерпну інформацію щодо кожної одиниці медичного обладнання, закупленої Фондом, тобто місце розташування, ціни тощо.
Рахунок для благодійних внесків:

Р/р 2600501306399 в Київському Відділенні Центральної Філії ПАТ «Кредобанк»,

МФО 325365, ЄДРПОУ 34354227

Найменування платежу:« __________ назва області (міста). Благодійний внесок».