vchilka.in.ua 1

Координаційна рада молодих юристів України


при Міністерстві юстиції України

Утверджуємо повагу до права через довіру до правників
Е-пошта: krmjua@gmail.comСайт: www.krmj.org.ua

Організатори

Координаційна рада молодих юристів України при Міністерстві юстиції УкраїниЗа участі

Міністерства юстиції України

інформаційне повідомлення
Координаційна рада молодих юристів України при Міністерстві юстиції України спільно з Європейським університетом та за участі Міністерства юстиції України проводять «IІI Всеукраїнську зимову правничу школу», яка буде проходити 6 лютого – 11 лютого 2013 р. на високогірній туристичній базі "Едельвейс" Європейського університету (Міжгірський район, Закарпатська обл. с. Верхній Студений - 30 км. від смт. Воловець).

Метою школи є підвищення практичних та теоретичних знань молодих юристів в галузі права, самореалізація наукового, творчого, організаційного потенціалу молоді, створення умов для організованого дозвілля та спілкування молодих правників з практиками, налагодження співпраці між юридичними студентськими організаціями.

Школа буде проводиться в форматі серії теоретичних та практичних майстер-класів від відомих юристів, адвокатів, суддів та професійних тренерів з особистого розвитку.

Для участі запрошуються: активні студенти-юристи, керівники та актив юридичних клінік, члени студентського самоврядування юридичних навчальних закладів та факультетів, молоді юристи. Кількість учасників до 100 осіб.

Фінансові аспекти участі:

У разі Вашої участі у Школі просимо здійснити оплату участі у розмірі 1500 грн. за кожного учасника за реквізитами або особисто по приїзду на семінар!

Реквізити: ПВНЗ «Європейський університет» код 24366800 р/р 26008014040118 ВАТ «Укрексімбанк» м. Київ МФО 380333 призначення платежу За участь в теоретико-практичному семінарі П.І.П.

За рахунок внесків організаційний комітет забезпечує учасникам: проживання, 3-х разове харчування, робочі матеріали конференції, тренінги, трансфер від залізничної станції Воловець до бази в обидві сторони.

Прохання направити заявки на участь до 27 січня 2013 року на адресу: krmj-region@ukr.net (з помітною прізвища та «на Зимову школу»).
Умови участі:


  1. Сплата участі в школі

  2. Заповнення заявки (у додатку)

Примітка:

  • У заявці обов’язково вказати контактний і мобільний телефони, адресу електронної пошти, номер студентського квитка та термін його дії.

  • Учасники, які направлять заявки і підтвердять свою участь, одержать електронною поштою додаткову інформацію про проїзд та прибуття групи.

  • Організаційний комітет може забронювати певну частину квитків для потреб учасників по напрямку КиївВоловець (станція призначення) – для учасників, які подадуть заявки до 18 січня 2013 року

  • Студентам з собою мати обов’язково – паспорт та студентський квиток.Коротка інформація про місце проведення Школи:

Чекаємо на Вас в наймальовничіших куточках України, помилуватися гірськими краєвидами і пам'ятками природи, ознайомитися з історією і культурою заходу України - відвідайте Закарпаття, а саме – нашу Школу, на базі відпочинку «Едельвейс» (Мижгірський р-н, с. Верхній Студений, 30 км. від смт. Воловець).


Ми надаємо Вам таку можливість і пропонуємо поєднати навчання та гірський відпочинок. До Ваших послуг різноманітні культурні і спортивні програми, туристичні походи по гірських стежках, катання верхи на конях, лижах та санчатах на професійних трасах (від 1000м.) або на трасах для початківців (від 400м. – до 700м.). Поблизу бази також є кілька мінеральних джерел, які напоять цілющою водою туристів!

До Ваших послуг: п’ятиповерховий комплекс, кафе-бар, обідня зала; конференц – зала; спортивні майданчики; сауна, прокат лижного спорядження та туристичного обладнання; супровід туристів інструкторами з гірськолижного спорту та туризму, трансфери на замовлення тощо.

З питань участі просимо звертатися до Оргкомітету:
Євген Которобай, координатор школи, заступник голови КРМЮ України

тел.: 093 733 47 88, е-mail: Geki@bk.ru.

Альона Глинянська, член оргкомітету

тел.: 099 378 31 83 begin_of_the_skype_highlightingend_of_the_skype_highlighting, 0632618501 begin_of_the_skype_highlightingend_of_the_skype_highlighting, е-mail: mislukky@rambler.ru

додаткова інформація на сторінці : http://vk.com/club46533295


ЗАЯВКА

на участь у IІI Всеукраїнській зимовій правничій школі

( 6 лютого - 11 лютого 2013 року)

1. П.І.Б.___________________________________________________________

2. ВНЗ (Чи організація яку ви представляєте) ____________________________________________________________________________________________________________________________________

( назва навчального закладу повністю (організації), поштовий індекс, адреса, телефон )

3. Студент( курс, факультет):_________________________________________


4. Посада: ________________________________________________________

5. Серія, № студентського квитка , до якого числа дійсний: _________________________________________________________________

6. Домашня адреса, телефон:_________________________________________

_________________________________________________________________

7. Мобільний телефон, E-mail ( обов’язково) : _________________________

_________________________________________________________________

8. Дата народження:________________________________________________

9. Їдете:

З групою через Київ ТАК____ чи НІ_____

самостійно ТАК____ чи НІ_____

(станція призначення - Воловець)

__________________________________________________________________

10.Мотивація участі:

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________