vchilka.in.ua 1
Переваги матеріалу Deflex порівняно з акрилами


Перший істотний недолік зубних протезів, виготовлених з акрилових пластмас, в тому, що в їх основі міститься вільний метиловий ефір метакрилової кислоти, який є протоплазматическим отрутою і поступово, шляхом дифузії, виділяється і потрапляє в порожнину рота. 
Другим істотним недоліком протезів з акрилових пластмас є те, що вільний мономер, що знаходиться в них, викликає алергічні реакції локального і загального характеру. Робіт такого плану опубліковані дуже багато. 
Досить сказати, що на VIII Всесоюзному з'їзді стоматологів(Москва, 1987) було 11 повідомлень, прямо або що побічно характеризують акрилові пластмаси як причину алергічних реакцій. 
С.И. Жадько, Н.П. Сисоєв і В.Ф. Русаева уявили дані про те, що протези, виготовлені з фторакса, протакрила і этакрила, стали причиною "пригнічення що згортає і агрегаційної систем крові, внаслідок зміни тромбоцитів в крові пацієнтів".
Третім істотним недоліком протезів з акрилових пластмас є мікропористість базисів, яка неминуче виникає з технологічних причин, - внаслідок усадки, що відбувається в процесі полімеризації 
Четвертим недоліком акрилових пластмас є їх нестійкість до змінних жувальних(механічним) навантажень. Переломи базисів протезів в середньому складають 80%% від числа виготовлених протезів.

Переваги нейлонових протезів : 
Нейлонові протези суперэластичні, від інших протезів вони відрізняються підвищеною міцністю, витримують великі навантаження їх вкрай складно зламати
Нейлонові протези мають точну посадку і стабільну фіксацію.
Нейлонові протези дуже легкі і не натирають ясна, з ними можна спати,займатисяя спортом і вести звичайний спосіб життя.

Нейлон не вбирає в себе вологу з флорою порожнини рота, тому в нім не живуть мікроорганізми.

Нейлонові протези містять стійкий барвник, який надає їм гарному естетичному вигляду, навіть після тривалої експлуатації.
Нейлонові протези не містять в собі металеві елементи.
Швидке звикання пацієнтів до нейлонових протезів.
Нейлонові зубні протези рекомендовані для протезування при будь-яких клінічних випадків

Можлива установка при повній відсутності зубів.
Унікальна особливість, що при заміщенні відсутніх зубів сусідні не треба обточувати - вони повністю зберігаються.
У м'яких зубних протезах відтінок базису протеза і кламера підбирається під колір ясен, до того ж детальний нейлон практично прозорий матеріал, а колір має декілька варіантів виконання. Форма і дизайн також підбираються у відповідність з будовою ясен. Усе це дозволяє зробити його практично непомітним.

Пацієнти відмічають, що нейлонові протези набагато комфортніше за акрилові, більше невибагливі в обслуговуванні, їх можна носити постійно, і вночі теж, виймаючи лише для звичайних гігієнічних процедур - чищення зубів і самого протеза зубною щіткою і пастою. І іноді конструкція потребує чищення спеціальними розчинами для очищення знімних протезів, в який протез занурюється на півгодини і потім промивається проточною водою.