vchilka.in.ua 1ПРЕС-АНОНС

Центр Демократичного Відродження запрошує на

Форум «Молодь проти проявів корупції в університетах»

Запрошуємо небайдужу молодь, представників громадського сектору, експертів та представників ЗМІ долучитися до роботи Форуму «Молодь проти проявів корупції в університетах», який стане заключним заходом проекту «Інформаційна кампанія проти проявів корупції в університетах» і відбудеться 26 листопада в м. Київ у Великому Конференц-залі НАН України, що знаходиться за адресою: вул. Володимирська, 55.

На Форумі Ви матимете можливість:

Ознайомитись з найважливішими та найцікавішими моментами кампанії

Долучитися до Презентації та обговорення результатів соціологічного дослідження, яке проводилось в рамках проекту. В опитуванні взяли участь більше 2 000 студентів з різних міст України!

Прослухати виступи та взяти участь в подальшій дискусії з експертами на тему: «Суспільство та Держава проти проявів корупції»

Презентувати своє бачення вирішення проблеми корупції на обраному Вами рівні

Почути кваліфіковану експертну оцінку Вашої пропозиції, можливі поради щодо її вдосконалення та реалістичності втілення

Отримати шанс перетворити Вашу ідею в конкретний проект та реалізувати її!

Саме завдяки Форуму, отримавши схвальну оцінку Вашої ідеї чи пропозиції від інших учасників форуму, експертів, представників Центру та присутньої на форумі Христини Зеберін (Програма підтримки вищої освіти «Open Society Foundations», представник Фонду Сороса) у Вас буде шанс отримати фінансування на реалізацію задуму!

Ми переконані, що Україні потрібні нові свіжі рішення та плідна робота для вирішення цієї ключової проблеми! В рамках подальшого вивчення проблеми корупції та подолання її проявів Центр Демократичного Відродження продовжить роботу в рамках Програми підтримки вищої освіти. З радістю запрошуємо молодь, громадські організації, експертів, представників ЗМІ долучатися до спільної роботи.


Попередні етапи кампанії включали такі заходи в найбільших студентських містах Київ, Харків, Дніпропетровськ:

круглі столи та обговорення за участю студентів місцевих університетів та місцевих студентських організацій, представників громадських організацій. Метою проведення круглих столів та обговорень був збір інформації про стан корупції у вищих навчальних закладах та студентських містечках, реальні приклади корупції з життя студентів та приклади успішної боротьби у випадку зловживань;

проведено Дебати по темах, безпосередньо пов'язаних з проявами корупції в університетах в рамках найбільшого Всеукраїнського дебатного турніру «Вільна Молодь». Нам вдалось залучити 320 гравців до суспільного діалогу по даній проблематиці та забезпечити її розгляд з багатьох сторін;

круглий стіл "Боротьба з корупцією" з Heike Doerrenbaecher (директор проекту Фонду Фрідріха Науманна для "Свобода" (Німеччина) в Україні та Білорусі) та подальша робота по цій темі в групі під час Міжнародного форуму Експертів та молодих лідерів " 3-5 червня 2011 року в Києві;

анкетування та он-лайн опитування студентів;

підготовка посібника для студентів.

Проект здійснюється в рамках: The International Higher Education Support Program of the Open Society Foundations

Якщо Ви розумієте необхідність змін, готові долучитися до роботи Форуму - заповніть анкету учасника та надішліть на електронну скриньку проекту info.against.corruption@gmail.com до 20 листопада 2011р. Анкету Ви зможете знайти в додатку та на сайті Центру Демократичного Відродження www.cdr-ukraine.org

Кількість учасників 40 осіб. Відбір здійснюється на конкурсній основі. Результати відбору буде повідомлено 22 листопада 2011 р.

Бажаючі взяти участь у ролі експерта та представників ЗМІ просимо повідомити листом на електронну скриньку проекту info.against.corruption@gmail.com чи зателефонувати Керівнику проекту Кудрицькій Дар’ї за номером: 093-502-04-12.


Чекаємо на зустріч з Вами заради доброї справи.

Склад експертів та Програма заходу на сайті Центру Демократичного Відродження

www.cdr-ukraine.org

При виникненні питань Ви можете написати на електронну скриньку проекту info.against.corruption@gmail.com
чи зателефонувати Керівнику проекту Кудрицькій Дар’ї за номером: 093-502-04-12.