vchilka.in.ua 1


Проект

вноситься народним депутатом України

Пінчуком А.П.

(посвідчення № 498)


ЗАКОН УКРАЇНИ


Про внесення змін до Закону України
“Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів”


(щодо заборони продажу алкогольних напоїв та тютюнових виробів у малих архітектурних формах)


Верховна Рада України п о с т а н о в л я є:


І. Внести до Закону України “Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів ” (Відомості Верховної Ради України, 1995 р., № 46, ст. 345 із наступними змінами) наступні зміни:

1) доповнити статтю 1 абзацами такого змісту:

“стаціонарна мала архітектурна форма — тимчасова одноповерхова споруда для здійснення підприємницької діяльності висотою не вище ніж 4 метри, що має по зовнішньому контуру площу не більше 30 кв. метрів, виготовляється з полегшених конструкцій та встановлюється без закладення фундаменту;

пересувна мала архітектурна форма – торговельне обладнання, низькотемпературний прилавок, лоток, кіоск, ємність, торговельний автомат для здійснення підприємницької діяльності, а також інші споруди, які не мають закритого приміщення для тимчасового перебування відвідувачів”;

2) пункт 6 частини першої статті 15-3 викласти у такій редакції:

“6) у стаціонарних та пересувних малих архітектурних формах, зокрема у кіосках, наметах, торговельних автоматах, лотках;”.


II. Прикінцеві положення

1. Цей Закон набирає чинності з дня опублікування.

2. Кабінету Міністрів України в двомісячний термін з дня опублікування цього Закону:

привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом;

забезпечити приведення міністерствами та іншими центральними органами виконавчої влади їх нормативно-правових актів у відповідність із цим Законом.


Голова Верховної Ради
України В.ЛИТВИН