vchilka.in.ua 1

Святіший Отець

Бенедикт XVI

Заснування реформаційного центру в Чині Св.Василія Великого


Святіший Отче,

з великим болем ми усвідомлювали обов’язок оприлюднити скандали, що стосуються гомосексуалізму всередині Церкви.

До одного домініканського монастирського храму прийшов на сповідь хлопець, який довірився монаху-священику, що мабуть має іншу сексуальну орієнтацію. Цей священик незабаром його сексуально зловжив, а тоді посилав його ще й до своїх приятелів священиків-гомосексуалістів. Коли про це довідався інший священик з цього ж монастиря, то негайно ж пішов до настоятеля, щоб повідомити йому про цей моральний злочин і вимагав направи. Однак настоятель дав йому листок паперу, щоб тут же сам і „добровільно” написав прохання до Ватикану про звільнення з вічних обітів, і щоб знову повертався у світ.

Цинічність церковної ієрархії є такою великою, що єдиним і діяльним середником захисту є не приховувати їхні моральні та догматичні злочини, але їх оприлюднювати. В багатьох монастирях в рамках духовних реколекцій для християн-католиків проводяться орієнтальні медитації (дзен, за-дзен). Власні монахи і монахині мають обов’язок, в рамках формації, пройти курси на базі модерних психологічних методів, що по суті ведуть до втрати спасительної віри, а часто до зв’язаності нечистими духами. Таким чином сучасні монастирі не є зразком наслідування Христа, але навпаки – відводять від Христа і ведуть до служіння антихристу.

Тому знову пропонуємо, щоб кожен Чин і кожна Провінція виділила один монастир для правдивого реформаційного руху. Якщо Ви поставите Церкві цю вимогу, а деякі генеральні настоятелі відкинуть реформу, то такий Чин відразу ж скасуйте, бо він є на шкоду Церкви.

Сім єпископів з нашого Правовірного Синоду вже заснували реформаційний центр в нашому ЧСВВ і ми самі є його першими членами. Наш Чин має четвертий обіт – послух Вам, Святіший Отче. Цим ми сьогодні відновляємо обіт послуху Богові і Христовому Євангелію. Водночас відновляємо обіт послуху і вірності Вам, Святіший Отче, а це явно, перед Богом, Вами і цілою Церквою. Якщо Ви підтвердите незаконний і злочинний вирок найвищих суддів, Префекта Бурке і секретаря Данніелса, то Вас послухаємо і вже не будемо публічно використовувати скорочення ЧСВВ. Вашу тиху мовчанку розцінюємо як очевидність того, що декрет цих двох суддів і Апостольської Сигнатури є недійсний. Ваша мовчанка є для нас рівнож знаком благословення, яке даєте нам для реформи нашого ЧСВВ.

У Христі Ваші,

+ Ілля, ЧСВВ

+ Самуїл, ЧСВВ

+ Маркіян, ЧСВВ

+ Методій, ЧСВВ

Підгірці 26.5.2009


Адреса: Синод єпископів УГКЦ, Підгірці, 19, Бродівський р-н, Львська обл., 80660, Україна

www.community.org.ua, pidhirci.community@gmail.com