vchilka.in.ua 1

Голові Львівської облдержадміністрації

М.Д. Костюку


Кримінальний злочин I. Герчука


Шановний пане Голово!

Злочин розпалювання релігійної ненависті запрограмований архиєпископом Возьняком і представником двох масонських лож Львова, академіком С.Павлюком, здійснює обласна рада – Панькевич (т.зв. об'єктивна перевірка і акція збору підписів за мову, а водночас проти правовірної церкви УП ГКЦ). Також цей злочин Возьняка реалізовує мер міста Садовий. Йдеться про дискримінацію релігійної меншини УП ГКЦ з метою її ліквідації, тим, що не дозволяють їй відправляти Літургії, для чого через судові інстанції приказали зняти дах та знизити стіни на один метр на приватній каплиці по вул. Плугова,6. Возьняк також впливає на міграційну службу та суди з метою депортації Патріарха Іллі з України. Архієпископ Возьняк разом з главою масонської ложі Львова С. Павлюком ініціювали злочинну тримісячну кампанію в газеті «Експрес». Для цього були використані найбрутальніші брехні і очорнення, наприклад, що правовірні католики є «білим і чорним братством», «сатанинською сектою, яка використовує гіпнотичні техніки, психотропні речовини і здійснює ритуальні вбивства». Це злочинне очорнення є кримінальним злочином, а крім того, безповоротним позбавленням репутації. До того ж, в рамках міжнародного права щодо свободи інформації і преси, невинній стороні досі не була надана можливість навіть мінімальної сатисфакції.

Коли кампанія вщухла, Возьняк з Павлюком у вересні і жовтні використали передвиборний час, щоб продовжити виконання свого ліквідаційного плану через 24-річного Ігоря Герчука. Вони запропонували йому надзвичайну електоральну підтримку Церкви як кандидату в депутати до Верховної Ради в 116-му окрузі. Герчук став медіумом Возьняка та Павлюка і вже другий місяць допускається злочинного розпалювання релігійної ненависті і збору підписів з метою ліквідації УП ГКЦ і депортації Патріарха. Коли Герчук роздавав перші розпалюючі ненависть листівки, правовірні католики це грубе очорнення подали до суду, але суд відмовився вирішувати цей кримінальний злочин грубого очорнювання і запланованого злочинного розпалювання релігійної ненависті. Ні міліція, ні суд не заборонили Герчукові продовжувати свій злочин. Він видав наступну пропагандистську листівку, яка вказує на те, що він є інструментом УГКЦ. На титульній сторінці є його фотографія, зверху написано: «Висуванець християнської громади І.Герчук», а також написано: «Геть Догналів». На другій сторінці правовірних католиків УП ГКЦ ганливо називають «Догнали», «Біле братство». За їх прикладом церковна ієрархія мала б називатися «Гузари» і слід було б написати «Геть Гузарів».


Правовірні католики зберігають спадщину батьків і прадідів греко-католицької церкви, в той час як ієрархія Гузара – «Гузари» – ввела нове вчення, де схвалюють гомосексуалізм, заперечують вічність пекла, ставлять під сумнів Христове Божество і Дівицтво Пресвятої Богородиці, схвалюють окультизм (див. «Бесіди з блаженнішим Гузаром…»). Ці єресі є явною ознакою релігійної секти, на яку відповідно до Гал 1,8-9 лягає Боже прокляття – анатема. «Догнали» репрезентують правовірну католицьку церкву, тобто незмінне вчення Євангелія, яке веде до вічного спасіння, в той час як «Гузари» прийняли антиєвангеліє, що веде до вічного засудження. А це проявилося і на ділах. Хто має правдиву віру, той сьогодні бореться проти аморальної ідеології гомосексуалізму, жорстокої ювенальної юстиції і т.зв. прийомних сімей гомосексуалістів і педофілів. Тут йдеться про впровадження бізнесу на дітях. «Догнали» борються проти цих злочинів, які ведуть до автогеноциду України. «Гузари», навпаки, тримають віруючих, як темну масу, щоб мовчали і ще за життя потрапили в прірву, а потім до вічного засудження. «Догнали» через правдиву католицьку віру прямують до вічного життя, «Гузари» через єресі і схвалювання гомосексуалізму та окультизму спричиняють собі пекло на землі і пекло після смерті.

Герчук очорнює і бреше, коли віруючих католиків називає «Білим братством», яке «використовує гіпнотичні техніки», «психотропні речовини» і в першій листівці навіть стверджує, що правовірні католики начебто «скоюють убивства». Павлюк по телеканалі 12-ЛТБ і в газеті «Експрес» стверджував, що УП ГКЦ здійснює ритуальні убивства.

Ми ставимо питання щодо репутації І.Герчука і правовірних католиків: Чи не був батько І.Герчука 9 років у в’язниці за важкий моральний злочин? Чи розбився під час скинення хреста з храму св. Єлизавети його стрийко? За батька і за стрийка 24-річний Ігор не винен, але винен у грубих кримінальних злочинах брутального очорнювання, коли правовірних віруючих називає сектою і Білим Братством, які використовують психотропні речовини і т.д.


І.Герчук також грубо бреше у своїй листівці, стверджуючи, що правовірні католики вкрали каплицю на вул. Плуговій,6. Ця каплиця є законною приватною власністю сестер. Правовірні не вживають ніяких психотропних речовин, а якщо б це було, то міліція негайно б втрутилась і винні були б покарані. І.Герчук здійснює запланований злочин розпалювання релігійної ненависті щодо релігійної меншини з метою її ліквідації.

Цитата з листівки: «За кілька місяців ми з вами (з Возьняком і Павлюком) зробили багато, організували акцію протесту, молебні, збирали тисячі підписів…»

Відповідь: Дійсно зробили багато. Це були провокації біля каплиці на вул. Плуговій,6, замасковані молебнями з метою розпалювання релігійної ненависті. Щілини для ключів заливали герметиком, з каплиці був скинутий на землю хрест – подібно, як це зробив стрийко Герчука, який при цьому загинув, шахрайством зібрані підписи – люди були обманені. Герчук говорив, що збирає підписи проти «Догналів», але в передачі на телеканалі ZIK стверджував, що підписи є за Тимошенко. Ці акції Герчука є незаконними. Вони мають одну мету – грубу дискримінацію і знищення ненависного конкурента, яким є релігійна меншина УП ГКЦ.

Тиск Возьняка і Павлюка на суди і міліцію з метою незаконної ліквідації УП ГКЦ і депортації Патріарха триває навіть після закінчення запрограмованої ними акції грубих очорнювань в газеті «Експрес».

Чому Герчук збирає підписи проти релігійної меншини УП ГКЦ на підставі брехні та грубих очорнень і не є покарний? Це явна ознака того, хто на Західній Україні має найбільшу політичну владу: її має відпала ієрархія УГКЦ разом з двома масонськими ложами Львова. Однак ця влада не веде до морального відродження Церкви, ані до порятунку дітей від деморалізуючої гомодиктатури і злочинної ювенальної юстиції, яка вже цього року починає відбирати дітей з благополучних сімей. Ця влада відступницької ієрархії УГКЦ, яка через Гузара і Возьняка творить у Львові єдність з двома масонськими ложами, веде християн і народ до автогеноциду і до пекла. Саме тому Возьняк і Павлюк хочуть ліквідувати голос совісті Церкви і народу, яким є правовірна УП ГКЦ.


+ Маркіян, ЧСВВр

Глава УП ГКЦ


Львів, 11.10.2012


Копії:

- Прем'єр-міністру України M.Я. Азарову

- Генеральному прокурору України В.П. Пшонці

- Міністерство культури, Ю.Богуцькому

- Львівській обласній прокуратурі

- Управлінню СБУ, Львів

- ЗМІ