vchilka.in.ua 1

Види інформації, якою володіє управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в Миколаївській області

1. Положення про управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в Миколаївській області.

2. Типове положення про відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в районах Миколаївської області.

3. Рішення комісії при управлінні виконавчій дирекції Фонду в Миколаївській області з питань вирішення спорів.

4. Річні плани робіт управління виконавчої дирекції Фонду в Миколаївській області.

5. Річні звіти про діяльність виконавчої дирекції Фонду в Миколаївській області.

6. Довідник службових засобів зв’язку керівників управління виконавчої дирекції Фонду та робочих органів Фонду в Миколаївській області.

7. Організаційна структура робочих органів виконавчої дирекції Фонду в Миколаївській області.

8. Функції та повноваження органів Фонду.

9. Вакансії.

10. Основні функції структурних підрозділів управління виконавчої дирекції Фонду в Миколаївській області.

11. Правила внутрішнього трудового розпорядку.

12. Порядок складання та подання запитів на публічну інформацію, розпорядником якої є робочі органи виконавчої дирекції Фонду в Миколаївській області.

13. Порядок звернення до управління виконавчої дирекції Фонду в Миколаївській області відповідно до Закону України «Про звернення громадян».

14. Інструкція з діловодства в робочих органах виконавчої дирекції Фонду.

15. Номенклатура справ.

16. Інформація про роботу робочих органів виконавчої дирекції Фонду в Миколаївській області із запитами про доступ до публічної інформації.


17. Інформація про роботу із зверненнями громадян робочими органами виконавчої дирекції Фонду в Миколаївській області.

18. Порядок призначення, перерахування та проведення страхових виплат.

19. Форми зразків заяв і постанов для призначення (відмови), перерахування, індексації, компенсації, припинення та продовження страхових виплат, відшкодування витрат на поховання у разі смерті потерпілого.

20. Положення про організацію лікування, медичної реабілітації та забезпечення потерпілих внаслідок нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання лікарськими засобами та виробами медичного призначення.

21. Примірні форми договорів щодо відшкодування витрат за лікування потерпілих внаслідок нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань у закладах охорони здоров`я.

22. Порядок організації лікування потерпілих внаслідок нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання.

23. Оперативна інформація щодо кількості нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань, які сталися в Миколаївській області за тиждень.

24. Аналіз страхових нещасних випадків та профзахворювань за квартал, півріччя, 9 місяців, рік.

25. Інформація про вивчення позитивного досвіду підприємств щодо проведення профілактичної роботи з охорони праці, створення безпечних та нешкідливих умов праці на підприємствах.

26. Положення про забезпечення потерпілих внаслідок нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання путівками для санаторно-курортного лікування.

27. Положення про забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації потерпілих внаслідок нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання.

28. Положення про забезпечення потерпілих внаслідок нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання слуховими апаратами, зубопротезуванням, очним протезуванням, окулярами, контактними лінзами, постільною та натільною білизною, постільними речами, гігієнічними виробами, перуками.


29. Положення про забезпечення додатковим харчуванням інваліда внаслідок нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання та потерпілого з важкою травмою або професійним захворюванням під час лікування в лікувальному закладі.

30. Положення про забезпечення необхідними видами догляду інвалідів внаслідок нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання.

31. Положення про забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації потерпілих внаслідок нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання.

32. Положення про надання інвалідам внаслідок нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання разової грошової допомоги.

33. Порядок проведення річної інвентаризації в робочих органах виконавчої дирекції Фонду в Миколаївській області.

34. Порядок використання службових легкових автомобілів управління виконавчої дирекції Фонду.

35. Порядок підготовки матеріально-технічної бази робочих органів виконавчої дирекції Фонду в Миколаївській області до експлуатації в осінньо-зимовий період.

36. Порядок по вдосконаленню роботи щодо створення сприятливих умов для життєдіяльності осіб з обмеженими фізичними можливостями.