vchilka.in.ua 1

27 вересня на базі дитячого оздоровчого табору «Ромашка» відбулися фінальні змагання VIII профспілкової спартакіади працівників медичних закладів Полтавщини.

Помірятися силами вийшло близько 600 медиків.

Відкрив спартакіаду голова обласної організації профспілки Олександр Кувічка. З вітальним словом до учасників змагань звернулися Юрій Курілко – в. о. начальника ГУОЗ Полтавської області, Володимир Рубан – голова обласної ради спортивного товариства «Спартак». Завітали на змагання і гості з ЦР «Спартак» м. Київ перший заступник голови – Володимир Табабішев та начальник оргвідділу.

Змагання відбулися з таких видів спорту: настільний теніс, волейбол, міні-футбол, гирьовий спорт, легкоатлетичний крос, стрибки з місця в довжину і перетягування канату.

Найкращий результат з легкоатлетичного кросу серед жінок до 35 років показала Постоленко Вікторія з Полтавського Госпіталю ІВВВ, а серед тих, кому більше 35 років – Зіненко Людмила з Лубенської ЦРЛ.

Серед чоловіків з цим завданням краще справився Корюченко Руслан з Кременчуцької 3-ої міської лікарні в категорії чоловіки до 40 років та його колега – Карнаух Іван з Полтавського обласного дитячого санаторію для дітей з порушенням опорно-рухового апарата – чоловіки після 40 років.

У змаганнях стрибків в довжину кращими стали: Ходенко Сергій(Чутівська ЦРЛ) серед чоловіків, серед жінок – Марченко Інна(Кременчуцька 2-га міська лікарня).

В гирьовому спорті чоловіки демонстрували свою силу в різних вагових категоріях: до 70 кг, до 90 кг, понад 90 кг. У категорії до 70 кг був сильніший Трегуб Сергій( Семенівська ЦРЛ), до 90 кг – Петренко Михайло( Кременчуцька лікарня № 3), понад 90 кг – Сухопара Володимир(Лубенська ЦРЛ).

У настільному тенісі серед чоловіків перемогу здобув Олефіренко Олександр з Лохвицької ЦРЛ, серед жінок - Васецька Світлана з Полтавського госпіталю ІВВВ.

У міні – футболі стали кращими команда курорту «Миргород», а друге і третє місце дісталися обласній психіатричній лікарні ім. Мальцева та Кременчуцькій 3-ій лікарні.

Перше місце з волейболу зайняла команда Кременчуцької 2-ої міської лікарні друге – Чутівська ЦРЛ, третє – Полтавський Госпіталь ІВВВ.

Після запеклої боротьби між командами обласного МСЕКа і Полтавської ЦРЛ«перетягнули» канат медики МСЕКа.

При визначенні команд – переможців спартакіади судді враховували результати змагань у залік з шахів і шашок, які раніше проходили в Полтаві.

Переможцями VIII спартакіади 2011 року стала команда 2-ої міської лікарні м. Кременчука. Другими – команда Полтавського госпіталю ІВВВ. Третє місце – команда курорту «Миргород».

Всі учасники були нагороджені дипломами, а переможці – кубками, грамотами, медалями та грошовими винагородами.