vchilka.in.ua 1

КОМСОМОЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

( дванадцята сесія шостого скликання)


РІШЕННЯ

Від 20.09.2011 року


Про надання дозволу МТСЛ «Вітерець» на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право оренди на земельну ділянку по вул. Конституції, 3


Розглянувши заяву Міського товариства судоводіїв-любителів «Вітерець» щодо надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою, що посвідчує право оренди на земельну ділянку для розташування човнової станції «Вітерець», Статут товариства судоводіїв-любителів «Вітерець», Матеріали інвентаризації земельної ділянки човнової станції «Вітерець», лист Відділу Держкомзему у місту Комсомольську від 22.04.2011 за № 01-11/368, керуючись ст. 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні“, ст.ст. 12, 67, 93, 116, 123, 124, 134 Земельного кодексу України, Законом України «Про землеустрій», Законом України «Про транспорт», враховуючи пропозиції постійної комісії з питань архітектури, будівництва, земельних ресурсів та екології (протокол № 17 від 12.09.2011 р.)

Комсомольська міська рада

ВИРІШИЛА:

1.Надати дозвіл фактичному землекористувачу Міському товариству судоводіїв-любителів «Вітерець» на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право оренди на земельну ділянку для розташування човнової станції «Вітерець», орієнтовною площею 2,1330  га по вул. Конституції, 3 в місті Комсомольську Полтавської області.

2.Зобов’язати Міському товариству судоводіїв-любителів «Вітерець» розроблену і узгоджену технічну документацію із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право оренди на земельну ділянку, подати на розгляд і затвердження міської ради.

3. Строк дії даного рішення один рік.

Міський голова (підписано) С.А. Супрун