vchilka.in.ua 1 2 3


Overview

Команди ЧУ
Статист-ЧУ
Конс.залік
Титул


Sheet 1: Команди ЧУ



ДЕРЖАВНА СЛУЖБА МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ




ФЕДЕРАЦІЯ ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ УКРАЇНИ








^ Чемпіонат Україн
зі спортивної ходьби







м.Євпаторія





24-26 лютого 2011р.


^ КОМАНДНІ ПІДСУМКИ









Місце Регіон Очки


1 Київська 534


2 Донецька 308


3 Житомирська 263


4 Волинська 258


5 Вінницька 170


6 Сумська 166


7 Івано-Франкiвська 119


8 Львiвська 112


9 Харкiвська 95


10 Тернопiльська 76


11 м.Київ 55


12 Херсонська 30


13 Хмельницька 20


14 Закарпатська 15













Технічний делегат

Геннадій Будкевич

Національний суддя зі спорту

м.Мукачево







Головний секретар

Лариса Якерсон

Національний суддя зі спорту

м.Суми






















































































Місце Регіон Очки


1 АР Крим



2 Вiнницька



3 Волинська



4 Днiпропетровська



5 Донецька



6 Житомирська



7 Закарпатська



8 Запорiзька



9 Івано-Франкiвська



10 Кiровоградська



11 Київська



12 Луганська



13 Львiвська



14 м.Київ



15 м.Севастополь



16 Миколаївська



17 Одеська



18 Полтавська



19 Рiвненська



20 Сумська



21 Тернопiльська



22 Харкiвська



23 Херсонська



24 Хмельницька



25 Черкаська



26 Чернiвецька



27 Чернiгiвська








Технічний делегат

Віталій Корецький

Національний суддя зі спорту










Головний секретар

Ольга Нікітенко

Національний суддя зі спорту












^ ДЕРЖАВНА СЛУЖБА МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ




ФЕДЕРАЦІЯ ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ УКРАЇНИ











^ Міжнародний матч




Білорусь-Росія-Україна






з багатоборств в приміщенні























































Місце Країна Очки


1 Білорусь



2 Російська Федерація



3 Україна



4




5





































































Технічний делегат

Віталій Корецький

Національний суддя зі спорту










Головний секретар

Ольга Нікітенко

Національний суддя зі спорту








следующая страница >>