vchilka.in.ua 1

SOS для християн ЄС


Візантійський Католицький Патріархат в цей історичний час звертається до європейських християн усіх конфесій, насамперед, католиків.

Цього року згадуємо 50-ту річницю II Ватиканського Собору. Які його плоди? Католицька Церква прийняла т.зв. історично-критичний метод, який заперечує правди спасіння: заперечує Христову відкупительну смерть на Голгофському хресті, Його історичне і реальне воскресіння, Божественне натхнення Святого Письма. Жестом папи Івана Павла II у 1986 році в Асижі настав процес заміни Святого Духа на духа антихриста. Християни Європи з вини апостатичної ієрархії стали звітрілою сіллю.

Були відкинені Божі і природні закони, на яких була побудована європейська культура і всі моральні цінності. Лісабонська угода, просунена канцлеркою Меркель, довершила бунт проти Бога і Божих законів. Гендер-гей ідеологія впроваджує сатанізацію дітей вже з 4 років. Здорове виховання дітей розглядається як насильство в сім’ї і дітей від батьків забирають. Гендер-шизофренія руйнує психічне та фізичне здоров'я, починаючи вже від маленьких дітей. Наркотики, декадентна музика і сексуальні збочення створюють умови для масового вбивства і здорових людей. Вони страждають від нестерпних депресій, а потім самі вимагають легалізації евтаназії (див. Голландія, Німеччина). Йдеться про процес автогеноциду окремих народів Європи через різні конвенції, резолюції і сучасну зміну законодавства. Всі комерційні угоди і дотації ЄС містять вимогу ввести аморальні гомосексуальні антизакони. У Німеччині вже офіційно відкривають публічні доми для зоофілів. Гомосексуалізм також пов'язаний зі злочинною педофілією. Тому у всіх країнах ЄС впроваджується ювенальна юстиція, яка забирає дітей з благополучних сімей і віддає їх для т.зв. усиновлення, в першу чергу, гомосексуалістам і педофілам. Хто захищає цих дітей, того називають гомофобом і карають згідно так званих антидискримінаційних законів.

Візантійський Католицький Патріархат має апостольську послідовність і пророчий авторитет. Єпископи ще перед його заснуванням оприлюднили перед усім християнським світом Божу анатему згідно Гал. 1,8-9 на канцлера Німеччини Ангелу Меркель. Патріархат оприлюднив анатему на ті протестантські церкви, які пропагують гомосексуалізм. Він також оприлюднив анатему на католицьких єпископів і всіх священиків, які прийняли духа Асижу. Папа Бенедикт XVI так званою беатифікацією 1 травня 2011р. вигнав з церкви Святого Духа і офіційно прийняв духа Асижу – духа антихриста.


Ісус сьогодні наголошує: «Якщо не покаєтеся, то всі загинете!» (Лк. 13,1-5). Свій заклик Він пов'язує з притчею про безплідну смоківницю. Господар сказав виноградареві: «Зрубай її!», а той відповів: «Пане, лиши її ще на цей рік..., якщо не принесе плоду, то зрубаєш її.» (пор. Лк. 13,6 наст.).

Цього року Бог дає європейським народам можливість для покаяння. Його вимога звучить: рік безперервної молитви! Тому Візантійський Католицький Патріархат закликає до покаяння єпископів, священиків і пасторів. Їх завдання полягає в тому, щоб ініціювати рік безперервної молитви. Тут йдеться про порятунок від катастрофи!

Безперервна молитва поділена на чотири молитовні групи, кожна з яких молиться протягом одного тижня. Молитовна група складається з 24 осіб. Кожен її член займе одну годину дня – це є його молитовна сторожа – і молиться її вдома протягом одного тижня. За три тижні знову починається його тиждень молитовної сторожі.

Всі члени сторожі щодня об'єднуються в молитві з 20:00 до 21:00 години. Православні віруючі в Росії мали у своєму домі куток, де висів образ Богородиці з Ісусом на руках. Тут вся родина ввечері спільно молилася.

Ісус сказав: «Ви не могли ані години чувати зі Мною? Чувайте й моліться.» (Мт. 26,40-41). Основою молитви є усвідомлення Божої присутності, що Ісус тебе бачить, чує і любить. Найперше віддай свої гріхи до Божого світла і з вірою взивай ім'я Ісус (по-арамейськи Єгошуа). Можна повторювати: «Ісусе, Ісусе, Ісусе, помилуй мене!» (по-арамейськи: Єгошуа, ханені). Тоді здійснюється: «Кров Христа очищає вас від кожного гріха» (1 Ів.1,7). Це є досконалий жаль. Його будеш потребувати в момент своєї фізичної смерті, і від цього потім залежить вічне життя у славі з Богом. Якщо відкидаєш покаяння, то будеш на віки засуджений (Лк.13,3).

Крім молитовної сторожі і Святої Години Бог хоче, щоб ти сім разів на день перед Ним зупинявся: встаючи вранці, потім о 9, 12, 15, 18, 21 годині і лягаючи ввечері (пор. Пс. 119, 164) (http://vkpatriarhat.org.ua/?p=9307) .


Наступними засобами порятунку, окрім молитви, є піст і святкування неділі.

Можна постити в п'ятницю і в середу, або навіть і в понеділок. Дехто постить три з половиною дні на тиждень (пор. Об. 11,11):

- від неділі ввечері до понеділка ввечері = 24 годин (1 день)

- від вівторка ввечері до середи ввечері = 24 годин (1 день)

- від четверга ввечері до суботи зранку = 36 годин (1,5 доби).

В ці три з половиною дні посту нічого не їдять, тільки п’ють воду.

Обоє – молитва і піст – вимагають внутрішнього самозречення (Мт.24-26). Треба також постити від гріха, від різних залежностей і некорисних інформацій.

Святкування неділі – дня Воскресіння

Ісус Христос в п'ятницю помер за нас на хресті. В ніч з суботи на неділю воскрес із мертвих. Вся ця ніч є свята. 50-й день після свого воскресіння Ісус зіслав на апостолів Святого Духа. Це також було в неділю. Як ми переживаємо подію Воскресіння і Зіслання Святого Духа? На сайті Патріархату є детальний опис цього (http://vkpatriarhat.org.ua/?category_name=svjatkyvannja-nedili).

Якщо християни Європи будуть каятися і безперервною молитвою навернуться до Бога, то не дійде до катастрофи. Тому і ти чини покаяння і приєднайся до молитовної сторожі!


+ Ілля

Патріарх Візантійського католицького Патріархату

Львів, Україна, 02.08.2012